הסרטים שיגרמו לכם לצאת לטייל

יש סרטים שצופים בהם כי הם מוגדרים כחובה ויש כאלה שגדלנו עליהם. מסתבר אבל שהסרטים שהכי משפיעים עלינו הם אלו שגורמים לנו לחשוב על הדברים אחרת.

יש סרטים שצופים בהם כי הם מוגדרים כחובה ויש כאלה שגדלנו עליהם. מסתבר אבל שהסרטים שהכי משפיעים עלינו הם אלו שגורמים לנו לחשוב על הדברים אחרת. במידה והייתם יכולים לעשות כל דבר שבעולם במה הייתם בוחרים? אנחנו בלצאת לטייל.

 

רוצים לצאת להרפתקה אבל אתם מחכים שמישהו יזיז אתכם? ובכן, הגיע הזמן להניח בצד את שגרת היומיום ולהתחיל לצעוד, לטייל ולחוות חוויות של פעם בחיים. עדיין תוהים מה יניע אתכם לצאת למסע כזה? פשוט מאוד: תצפו בסרטים הנכונים, אלו שיגרמו לכם פשוט לארוז תיק ולרכוש כרטיס טיסה, זה הזמן ללחוץ על כפתור ה- Play ולהתחיל את המסע.

 

Into the Wild

 

יש אנשים בעולם שמחפשים הרפתקות, Christopher McCandless החליט לחפש את עצמו. הסרט מבוסס על סיפור אמיתי , כריסטופר סיים את הלימודים והחליט כי מאס בחיים המודרניים והחומריים וכי כל היופי בעצם נמצא בחוץ.

הוא השאיר את משפחתו מאחור, מכר את כל רכושו ויצא לכבוש את המטרות שהציב לעצמו, כאשר היעד הוא לחוות את החיים. הטיול מתחיל ועובר בין נופים עוצרי נשימה של המדבריות של קולורדו, מלווה במסרים למחשבה עד שהוא מגיע ליעד- אלסקה. שם הוא בוחר להשתקע באוטובוס נטוש שלימים זכה לכינוי "אוטובוס הקסמים". הסיפור של כריסטופר מראה הסתגלות שלמה לתנאים החדשים ואומץ לשבור מוסכמות וללכת אחרי הלב שלך ומה שמרגיש נכון. תוסיפו לכל המראות את הפסקול של Eddie Vedder ותבינו את כלל החוויה העוצמתית.

 

The Motorcycle Diaries

 

"צ'ה גווארה הוגדר כהשראה לכל אדם שאוהב את החופש" כך אמר נלסון מנדלה. בסרט המבוסס על חייו של צ'ה גווארה בתחילת דרכו כסטודנט לרפואה אתם עומדים לצאת להרפתקה שחוצה את דרום אמריקה מבואנוס איירס ועד פרו, אם עוד לא הבנתם מהכותרת אז את כל זה הוא עשה רכוב על אופנוע.

במסלול שקבע לעצמו יחד עם שותפו לדרך, הם החליטו לעצור את הכל כולל הלימודים, כל זאת במטרה לצאת ולחוות את הדברים שרובנו קוראים עליהם רק בספרים, ולא רק לשמוע על הנופים המרהיבים אלא גם להיות שם. במהלך המסע השניים מתגייסים למגוון מטרות ואנשים מעניינים הגורמים לשינוי בעלילה, מה שגורם לנו לחשוב מה היה קורה אם גם אנחנו היינו עוצרים את הכל כדי לרדוף אחר החלומות שלנו.

 

The Secret Life of Walter Mitty

 

שגרת העבודה גורמת לרובנו לפעמים לחלום בהקיץ על יעדים רחוקים, כך גם Walter Mitty שעבד במגזין "Life". בפרויקט אחד בו המגזין עמד להציג את סדרת הצילומים של אוקונול, צלם נופים והרפתקן ידוע, מתברר כי הצילום החשוב ביותר אשר נועד לככב בשער חסר, מה אתם הייתם עושים?

מיטי בחר להפסיק לחלום ולצאת להרפתקה בחיפוש אחר התמונה, החיים וכל האתגרים שאפשר להיתקל בהם בדרך. החוויות שהוא עובר סוחפות, מותחות ומרתקות מה שבסוף גורם לו לצאת מהקופסא ולחוות את החיים.

 

Around the World in 80 Days

 

הדברים הטובים ביותר קורים כשמתערבים ומותחים את הגבולות כדי להוכיח שהכל אפשרי. בסרט הקלאסי ווילי פוג, איש עסקים בריטי, יוצא להרפתקה בה הוא רוצה להוכיח לכולם שאפשר להקיף את העולם ב- 80 יום. הוא משקיע את כל רכושו ויוצא לדרך כשנקודת המוצא היא לונדון, כאשר במהלך המסע הוא עובר בניו יורק, מומביי ועוד יעדים מרכזיים. תוכלו לגלות את הגרסה הקלאסית של שנות ה- 50' או ליהנות מגרסה עדכנית מבית דיסני.

 

The Bucket List

 

המשפט 'תחיה כל יום כאילו הוא האחרון שלך' ככל הנראה מהווה את ההשראה לסרט. אם הייתם יודעים כי נותר לכם זמן קצוב לחיות מה הייתם עושים איתו? כנראה את כל הדברים שלא הספקתם לעשות, לחוות ולראות. הסרט לוקח אתכם לאותה רשימה שיצרו שני גיבורי הסרט, אותם משחקים Jack Nicholson ו-  Morgan Freeman החולים במחלה סופנית ויוצאים לטרוף את העולם. למה לחכות לסוף כשאפשר להגשים את הדברים כבר עכשיו? צאו לטייל!