אל תפלו ברשת הסלולרית

יצאתם לחופשה ואתם זקוקים לסיוע מיידי? פתרונות מבוססי תקשורת סלולרית מציעים סיוע במצבי חירום, אך קרוב לוודאי שלא יוכלו לעזור לכם במצב בו אין קליטה, אז מה כן הפתרון?

יצאתם לחופשה ואתם זקוקים לסיוע מיידי? פתרונות מבוססי תקשורת סלולרית מציעים סיוע במצבי חירום, אך קרוב לוודאי שלא יוכלו לעזור לכם במצב בו אין קליטה, אז מה כן הפתרון?

 

כל אחד שטס לחופשה מוצא את עצמו מסתמס עם בני המשפחה או החברים ומעדכן אותם איפה הוא נמצא. השאלה היא מה עושים כאשר אין רשת סלולרית זמינה בדרך? האם בכל זאת ניתן לשלוח הודעה או לתקשר בכדי לקבל עזרה? ובכן, ישנן אפשרויות המציעות למטיילים חבילת גלישה או כרטיס sim בינלאומי, המבטיחות להיות שם בשבילכם גם במקרי חירום, האם זה באמת כך? גלו את האמת מאחורי הרשת הסלולרית.

 

אני לא זמין, אני לא פנוי

מכירים את זה שאתם שולחים תמונה, אבל היא לא מצליחה להיטען מכיוון שיש חוסר קליטה או רשת WI-FI שלא הייתה זמינה? בין אם זה קרה לכם ובין אם לא, תארו לעצמכם מצב בו אתם חייבים קליטה כדי ליצור קשר כי החיים שלכם תלויים בזה.

 

רשתות סלולריות ותקשורת ככלל זמינות רק ב- 10% מהעולם, מה שמשאיר 90% בו המכשיר וה- sim  אותו רכשתם לא יוכלו לספק מענה במידה וצריך לאתר את מיקומכם, להעביר מידע חיוני, או אפילו לייעץ לכם עד שהעזרה לה נזקקתם תגיע.

 

באסון רעידת האדמה בנפאל ובמקרים נוספים אליהם נקלעו מטיילים, רשתות התקשורת נפלו ולא היו זמינות, כאשר הזמן שהתבזבז על חיפוש קליטה שיחק תפקיד חשוב. מהסיבה הזאת רצוי שלא להסתמך על קליטה סלולרית.

 

הדבר הנכון בזמן הנכון

אם אתם רוצים לצאת לחופשה ולהרגיש בטוחים, לדעת שבכל רגע נתון יהיה מי שייתן לכם מענה ויעניק עזרה, תוכלו להסתמך על רשת לווינים אשר בניגוד לרשת הסלולרית, זמינה בכל מקום בעולם. לא משנה אם יצאתם מחוץ לטווח של רשתות התקשורת הרגילות,  עם רשת הלווינים Iridium מספיקה קריאה אחת, המסר מתקבל והעזרה כבר בדרך, כן ממש כמו בסרטים של סופרמן.

 

הגיע הזמן לשים את האמון ברשתות הסלולריות בצד, שכן במהלך חיי היומיום אנחנו אולי מוצאים קליטה בכל מקום, אך בטיולים או חופשות ליעדים שונים, הקליטה הסלולרית לא תמיד תשחק לטובתנו או שבכלל לא תהיה זמינה עבורנו.

מכשיר ה- MAGNUS מתבסס על רשת הלווינים מה שמאפשר שליחת הודעות בכל מקום ובכל מצב, בשגרה ובמצוקה. שליחת אות SOS למוקד MAGNUS בישראל הפועל 24/7, בליווי נתוני GPSS ומיקום מדויק מכל מקום על פני כדור הארץ, בזמן אמת.

 

המכשיר מאפשר שימוש גם בתכונות מתקדמות על ידי הורדת האפליקציה החינמית Earthmate המעניקה חיבור לרשתות חברתיות, יכולת קבלת עדכוני מיקום בזמן אמת ותיעוד מפורט של המסלול. מה גם זהו כלי יעיל לניווט בשטח באמצעות המפות הטופוגרפיות הכלולות בו. אז בפעם הבאה שאתם יוצאים למסע תדאגו שאתם 100% מכוסים, ואנחנו נדאג שתוכלו לשמור על קשר מכל מקום בעולם.