למה לי מכשיר לוויני?

אתם בטיול ואירע מצב חירום, חושבים שהסמארטפון יוכל לסייע לכם ולפתור את העניין? תחשבו שוב. רגע לפני שאתם יוצאים לטייל הגיע הזמן שתכירו את כל הסיבות בגללן לא יוצאים לדרך בלי מכשיר לוויני.  

 

מטיילים רבים טרם היציאה לחו"ל מצטיידים באמצעי תקשורת המשמשים בחיי היומיום. SIM בינלאומי או חבילות שונות לחו"ל מבטיחים כי נשאר תמיד מחוברים, אבל מה קורה במצב חירום כשיוצאים מטווח הקליטה של ה- WIFI  או הרשת הסלולרית או מקרים בהם אין תקשורת כלל? הכירו את MAGNUS, המכשיר הלוויני שיאפשר לכם תקשורת מכל מקום בעולם.

 

עדיין שואלים את עצמכם מדוע מכשיר לוויני הוא חובה? אנחנו מבטיחים שבסוף הכתבה תחשבו אחרת.

 

קולטים? יש לכם 100% יכולת תקשורת

תקשורת סלולרית אין בכל מקום, אם נהיה מדויקים היא קיימת רק ב- 10% על פני כדור הארץ, מה שמשאיר 90% בו לא תוכלו לקבל מענה מיידי ממכשירים ופתרונות המבוססים על רשת תקשורת זו.

המכשיר הלוויני MAGNUS מבוסס על הרשת הלווינית Iridium המספקת פתרון תקשורת ב- 100% מהאזורים בעולם. כך ניתן בקלות לאתר את מיקומכם, להעביר מידע חיוני ואפילו לספק לכם אפשרות להתייעץ על כל נושא שהוא במהלך הטיול.

  

אתכם בקלות לאורך כל הדרך

המכשיר הלוויני קומפקטי וקל לנשיאה (86*72*44 מ"מ), הוא לא יוסיף משקל לציוד שכבר על גבכם, הוא אפילו יוריד לכם את המשקל של דאגה אחת או שתיים. מבין יתרונותיו הרבים תשמחו לדעת כי הוא פועל על ידי שתי סוללות AA  מסוג ליתיום לתקופה של כשבועיים. חשוב גם להדגיש כי המכשיר עמיד בכל תנאי מזג האוויר ויכול לצוף במים. מחיר השכרת המכשיר אף קל לכיס ועומד על 2.5$ ליום כאשר המחיר משתנה לפי אורך הטיול.

 

השקט בבית הוא השקט שלכם

בזמן שאתם טסתם כדי ליהנות, השארתם את הדאגות בבית. המכשיר הלוויני מאפשר לכם בדרך פשוטה לשמור על קשר עם בני המשפחה ובמקביל לדעת שבכל עת אתם יכולים לפנות לעזרה. במכשיר תוכלו למצוא את הכפתור המובנה "הכל בסדר", המאפשר שליחת הודעה אוטומטית לאנשי הקשר שהגדרתם בצירוף מיקום מדויק. במקרה חירום מתאפשר השימוש בכפתור ה- SOS  השולח קריאה לחמ"ל שלMAGNUS  הפעיל 24/7 בישראל.

 

תכונות מתקדמות

מה עוד אפשר לעשות עם המכשיר הלוויני? הוא מאפשר תקשורת דו כיוונית, כזו שבאמצעותה ניתן לשלוח הודעת SMS או אימייל כולל שיתוף ברשתות החברתיות. הפעולות מתבצעות בקלות באמצעות חיבור הסמארטפון לאפליקציית Eearthmate. תוכלו אפילו להשתמש בה כאמצעי ניווט בשטח. כמובן שאם מכשיר הסמארטפון שברשותכם אינו זמין מסיבות כאלו או אחרות, תוכלו להוציא את ההודעות המובנות בחירום ובשגרה מהמכשיר הלוויני.

 

איך המכשיר הלוויני מציל חיים?

המכשיר הלוויני הוכיח את עצמו באירועים רבים ברחבי העולם כפתרון התקשורת היחידי שעובד בכל מקום ומצב. השימוש במכשיר מאפשר קיצור זמני תהליכים שבמצבי חירום עלולים להיות קריטיים להצלת חייכם. קחו לדוגמא את אסון רעידת האדמה בנפאל, כאשר בזכות מטייל אחד שהיה מצויד במכשיר ניצלה קבוצה של מטיילים שאותרה במהירות לאחר שהמיקום שלה הועבר לחמ״ל. רוצים עוד מקרה? זוכרים את המטייל שנפל מסוס, נגרר על הסלעים וסבל משבר באגן במקום מרוחק במונגוליה? בלחיצת כפתור החמ״ל עודכן במצבו ודאג לסיוע למרות תנאי השטח הקשים עד הגעה לבית החולים.

 

אז אם האפשרות להציל את החיים שלכם היא לא סיבה מספיק טובה, אנחנו מקווים שנתנו לכם עוד כמה סיבות טובות לכך שלא יוצאים לטייל בלי מכשיר לוויני.