רשימת ציוד לטיול הגדול בדרום אמריקה

איזה ציוד למטיילים צריך לארוז ולקחת אתך לטיול הגדול? איך לארוז מוצ'ילה לתפארת? זוהי רשימת הפריטים שעליהם אסור לוותר בשום אופן.

הטיול לדרום אמריקה מתקרב ואתה מתחיל לחשוב על כל אותם פריטים שייכנסו אל המזוודה. בחדר מתחילות להיערם ערימות ציוד שאתה אוסף לקראת יום האריזה. אחרי כל זה תשים את המוצ'ילה על הגב ותצא אל הרפתקה שתגרום לך לחזור עם תיק עמוס בחוויות, סיפורים וזכרונות מרגשים. איזה ציוד לטיולים צריך לארוז ולקחת אתך? זוהי רשימת הפריטים שעליהם אסור לוותר בשום אופן.

 

רשימת ציוד לטיול בדרום אמריקה

 

ביגוד מתאים למזג האוויר:

מטיילים רבים סומכים על המזל ואורזים ביגוד שלא מתאים למזג האוויר האופייני לעונה במדינה בה הם עומדים לטייל. כדאי לזכור שמזג אוויר יכול להשפיע על הבריאות שלך ולכן צריך להיערך אליו נכון. דרום אמריקה מתאפיינת באזורים חמים וטרופיים לצד אזורים מושלגים. כדאי להיערך בהתאם לעונה שבה אתה נוסע ולרכוש ביגוד טרמי מתאים. כדאי לקחת חולצות ארוכות וקצרות, מעיל טוב, גרביים בשפע, תחתונים ומכנסיים נוחים לטיולים.

 

ציוד הישרדות וחירום:

פנס, בקבוק מים עמיד וקשיח, שק שינה, אמצעים להדלקת אש, ערכת עזרה ראשונה, שמיכה טרמית וביגוד טרמי יכולים להציל חיים. כל הפריטים האלו הם בגדר חובה כשיוצאים לטרקים ולמסעות ברחבי דרום אמריקה. רשימת ציוד לטרקים צריכה להכיל את כל מה שיעזור לך לשרוד את תנאי השטח במידה ויהפכו להיות קשים. זוהי לא רק רשימת פריטים שצריכה להיות בתיק שלך, זהו ציוד הישרדות שיכול להציל את החיים.

 

טלפון לוויני:

הטכנולוגיה החדשנית הזו יכולה גם היא להציל חיים. טלפון לוויני ניתן להשכרה בעלות יומית נמוכה מאד. זהו טלפון שלא זקוק לתשתית סלולרית או אינטרנטית כדי ליצור תקשורת ואפשר להשתמש בו בכל אזור ובכל תנאי מזג אוויר.

הטלפון הלוויני הוא תעודת בטחון במהלך טיול בדרום אמריקה ובכל יעד אחר. הוא מסייע באיתור המטייל במידה והלך לאיבוד, מאפשר לו להודיע להורים ולחברת הביטוח שהוא זקוק לעזרה או להגיד שהוא בסדר. הטלפון מאפשר תקשורת דרך הודעות, מיילים, רשתות חברתיות ומגוון פונקציות נוספות. זהו מכשיר הגנה חשוב בדרך לכל טרק ולכל מסע בדרום אמריקה.

 

שק שינה ושמיכות:

רבים מנסים לחסוך מקום בתיק ולבחור ציוד לטיולים שלא תופס הרבה מקום, לכן הם מוותרים על שק השינה. במקרים רבים, שק שינה חם ומגן הוא אמצעי הישרדות לכל דבר. כשאתה יוצא לטרק, כדאי שיהיה לך שק שינה נוח שיכול לחמם אותך בלילה ולעזור לך להירדם בכל סביבה שהיא.

 

סוללות:

המצלמה, הפנס וכל שאר הפריטים הקטנים שאתה לוקח איתך בתיק לא יהיו מושלמים בלי סוללות מתאימות. כדאי לדאוג לקנות סוללות נוספות שיהיו בתיק ויעזרו בשעת חירום כאשר הסוללות המקוריות נגמרו. אם אתה מטייל באזור מיושב תוכל לרכוש מטען לסוללות ולחסוך בקניית סוללות מתכלות ומזהמות, אך חשוב לקחת גם חבילה של סוללות רגילות לימים בהם אתה נמצא במקומות נידחים יותר.