חיבור בין הסמארטפון לטלפון לווייני

כיום ישנו פתרון, שמספק חיבור בין טלפון סלולרי למכשיר לוויני אשר אינו עושה שימוש ברשת הסלולרית ואינו מסתמך על שאלות של קליטה, חיבור לאינטרנט או חיבור לרשת הטלפונית.

מטיילים רבים מתלבטים, האם לקחת איתם טלפון סלולרי "ליתר בטחון" כדי לשמור על קשר וגם להשאר מחוברים. מחוברים לבית , מחוברים לרשתות החברתיות, למיילים ומידע. אך לא תמיד היעד שאליו נוסעים מאפשר את החיבור. בהרבה מהיעדים המתוירים אין קליטה סלולרית או אינטרנט.

לעיתים קרובות השאלה על זמינות טלפון סלולרי בחו"ל נעלמת מרשימת השאלות לפני הטיול. המטיילים  מגיעים ליעד מרוחק, שאינו מקושר היטב לתשתית סלולרית או אינטרנטית,  ומגלים שהם לגמרי לבד. בלי אפשרות להודיע, לדבר, לתקשר ופשוט להיות שם.

כיום ישנו פתרון, שמספק חיבור בין טלפון סלולרי למכשיר לוויני אשר אינו עושה שימוש ברשת הסלולרית ואינו מסתמך על שאלות של קליטה, חיבור לאינטרנט או חיבור לרשת הטלפונית.

 

טלפון לוויני כרשת הביטחון שלך בטיול

אותן הפונקציות – יותר סיכוי לקשר

אז מהם בעצם היתרונות של מגנוס לוויני לעומת סלולרי רגיל? על כך ננסה לענות בהסבר קצר על הפונקציות הגלומות בתוך המכשיר הלוויני, אשר מוצע להשכרה בעלות יומית נמוכה, לפי מספר ימי הטיול.

המכשיר הלוויני מאפשר למטייל לשמור על קשר רציף עם המשפחה באמצעות שליחת הודעות,  חיבור לרשתות החברתיות, שליחת מיילים ויצירת תקשורת דו כיוונית על ידי ממשק חיבור לסמאטרפון, שמאפשר לתקשר עם המשפחה בכל מקום ובכל מצב.

ההבדל המהותי נעוץ בארבע המילים האחרונות של המשפט האחרון: בכל מקום ובכל מצב. בניגוד לטלפון סלולרי שהזמינות שלו אינה קבועה ויכולה להיות גרועה מאד בזכות רשת סלולרית רעועה, תשתית טלפוניה לא טובה או מזג אוויר לא שגרתי, המכשיר הלוויני נגיש ואפקטיבי מכל מקום. הוא אינו תלוי ברשת הסלולרית, אינו דורש חיבור לאינטרנט ומאפשר תקשורת בכל מזג אוויר.

מסיבה זו השכרת מכשיר טלפון לווייני ממגנוס איתור וחילוץ היא אידיאלית כאשר נוסעים ליעדים מרוחקים, מדרום אמריקה ועד אסיה, ומטיילים במקומות בהם הרשת הסלולרית אינה איכותית ולעיתים איננה קיימת כלל או במקומות בהם מזג האוויר משפיע על הקליטה הסלולרית.

 

מגנוס לוויני הוא רשת בטחון

מטיילים רבים משלבים בתוכנית הארוכה, המפותלת והלא צפויה של הטיול הגדול, לא מעט אזורים שבהם קשה מאד לצפות מראש כיצד יגיב המכשיר הסלולרי הרגיל, גם כאשר הם רוכשים חבילות לשיחה ולתקשורת בחו"ל.

בהשוואה בין עלויות טלפון סלולרית ובין עלות מכשיר לוויני מתברר כי ההבדל קטן מול התועלת של הבחירה בתקשורת הלווינית, שזמינה בכל מקום, בכל מצב ובכל מזג אוויר. זוהי רשת בטחון חשובה לכל מטייל שנוסע למקום רחוק ורוצה לוודא שהוא יוכל ליצור קשר בכל זמן, גם כאשר מדובר בדיווח מהיר הביתה ש"הכל בסדר" וגם כאשר הוא במצב מצוקה וזקוק לעזרה.