הפונקציות המתקדמות של מכשיר ה- MAGNUS

להצטייד לטיול במכשיר לוויני הפך להיות דבר בסיסי. מה שלא ידעתם זה, שהמכשיר כולל פונקציות מתקדמות שיכולות לשדרג את החוויה שלכם באופן משמעותי

עבר מטיילים רבים היו יוצאים לטיול בתחושה של "יהיה בסדר" ומצטיידים באמצעי תקשורת המשמשים אותם בחיי היומיום. כיום המציאות השתנתה וברור כי במקומות בהם אנו יוצאים מטווח הקליטה של ה- WIFI או הרשת הסלולרית יש צורך במכשיר המבוסס תקשורת לווינית.

 

המכשיר הלוויני מספק פתרון תקשורת ב- 100% מהאזורים בעולם ומאפשר תקשורת רציפה בשגרה ובחירום. הפונקציה המרכזית והחשובה ביותר במכשיר היא של לחצן מצוקה-SOS המחובר למרכז מבצעי הפועל 24/7 לאורך כל השנה בישראל. מעבר לתחושת הביטחון והשקט תוכלו ליהנות מפונקציות מתקדמות נוספות באמצעות חיבור המכשיר לאפליקציית Eearthmate בסמארטפון שלכם.

 

הפונקציות המתקדמות

 

התכתבות חופשית

 

נמצאים בעיצומו של טרק וחייבים לעדכן את ההוסטל שאתם מתעכבים או אולי לשלוח הודעה לחברים שקבעתם לפגוש בנקודה מסוימת? עכשיו זה אפשרי. ניתן לשלוח ולקבל הודעות טקסט באמצעות SMS או אימייל. ההתכתבות מתאפשרת לא רק בין משתמשי המכשיר הלוויני אלא גם מול כל איש קשר המוגדר בסמארטפון שלכם. בעוד אתם תשתמשו באפליקציה, ההודעות יגיעו לנמען כהודעה רגילה אליה ניתן להשיב באופן רגיל. ברגע בו השיבו לכם תקבלו התראה הן במכשיר הלוויני והן באפליקציה עצמה.

 

ניווט בשטח

 

תכנון המסלול מראש הוא הכרחי כך גם הצטיידות במפות ואמצעי ניווט. באמצעות האפליקציה תוכלו להוריד מבעוד מועד מפות טופוגרפיות בהתאם ליעד הנסיעה שלכם. היתרון של המפות הוא שהן זמינות גם במצב בו אין תקשורת נתונים (Off-line).

 

חיבור לרשתות החברתיות

 

בין אם כבשתם פסגה של הר, סיימתם טרק שהיה בגדר חלום או פשוט התגעגעתם, תנו Like  לפונקציה הבאה. יכולת השיתוף ברשתות החברתיות תאפשר לכם לכתוב פוסט הכולל קישור למפה עם המיקום המדויק שלכם.

 

מצב עקיבה (טרקינג)

 

 הכירו את פונקציית הטרקינג - על גבי מפה נשמרות נקודות אותן המכשיר הלוויני מעדכן באופן אוטומטי במרווחי זמן קבועים של המקומות בהם ביקרתם. ניתן לשתף את המפה שנוצרה ולכם נשארת מזכרת ממהלך הטיול.

 

בחינת סטטוס מזג האוויר

 

אתם עושים תכניות ובינתיים למזג האוויר יש תכניות אחרות עבורכם. גם אם בדקתם את התחזית מראש, מטיילים רבים נקלעים לעיתים לתנאי מזג אוויר שהשתנו באופן פתאומי. הפונקציה של בדיקת סטטוס מזג האוויר תאפשר לכם לקבל תמונת מצב בזמן אמת ובכך להתארגן להמשך המסלול בהתאם.

 

יש לכם עוד שאלות? בשביל זה אנחנו כאן.